SCALE THE STRAT
FINAL RESULTS -- TEAM DIVISION
1. 39:00 TEAM UNITED (UNITED HEALTHCARE NEVADA) ( 9:45)
=======================================================
1 8:52 42 Michael Schramm 42 M
2 8:58 41 Erica Schramm 32 F
3 9:51 33 Craig Morrow 49 M
4 11:19 27 Dennis Martin 34 M
2. 49:30 STRATOSPHERIC SCALERS ( 12:23)
=======================================================
1 11:53 58 Victor Silva 39 M
2 12:08 60 Immanuel Williams 25 M
3 12:40 59 Leslie Whitehead 47 F
4 12:49 62 Steve Mann 54 M
3. 52:10 HMC CRAWLERS ( 13:03)
=======================================================
1 11:35 84 Brent Wright 46 M
2 12:38 83 Mark Rowe 35 M
3 13:36 81 William Mason 48 M
4 14:21 77 Aaron Davis 22 M
4. 53:01 ELITE FITNESS ( 13:16)
=======================================================
1 12:23 38 Yiviani Arb 31 F
2 12:43 43 Tiffany Miller 22 F
3 13:57 41 Lisa Maloy 40 F
4 13:58 39 Eva Arnold 23 F
5. 55:01 MASTER CLIMBERS ( 13:46)
=======================================================
1 10:42 234 Richard Freundlich 57 M
2 13:12 235 Kevin Schneider 52 M
3 15:10 232 Thomas Brand 64 M
4 15:57 233 Bill Fiore 53 M
6. 55:58 GRILLED MILK ( 14:00)
=======================================================
1 11:33 165 Jerry Mason 20 M
2 12:33 166 Jason Monteleone 31 M
3 14:54 164 Michael Hillard 24 M
4 16:58 167 David Schrock 24 M
7. 57:55 STEPPING TIME ( 14:29)
=======================================================
1 12:29 116 Tara Maras 33 F
2 13:54 115 Lisa Locati 42 F
3 15:43 117 Rebecca Newton 20 F
4 15:49 118 Chad Reynolds 41 M
8. 58:34 JUST JILL, LLC & FRIENDS ( 14:39)
=======================================================
1 13:14 139 Joanna Wadsworth 35 F
2 13:49 140 Rob Abraham 35 M
3 13:53 137 Jill Kellmyer 27 F
4 17:38 136 Matt Heyerdahl 26 M
9. 1:01:47 ANTHEM BCBS ( 15:27)
=======================================================
1 14:27 11 Sean Robbins 31 M
2 15:21 6 Pattie Gonzalez 50 F
3 15:48 3 Guy Anding 42 M
4 16:11 5 Kevin Kyde 31 M
10. 1:07:08 PP STAIRS ( 16:47)
=======================================================
1 14:32 45 Unknown Climber 99 M
2 15:44 47 Elvira Polanco 47 F
3 16:24 46 Mimi Ayala 32 F
4 20:28 48 Cecilia Reynaga 47 F
11. 1:08:12 TEAM BOSSY ( 17:03)
=======================================================
1 13:24 33 Ulrike Brokate 44 F
2 15:19 36 James Walsh 53 M
3 16:31 32 Claudia Aquino 99 F
4 22:58 35 Stephanie Laymon 29 F
12. 1:10:10 MAGNETIC CHICKS ( 17:33)
=======================================================
1 14:24 98 Judy Eldredge 38 F
2 15:00 101 Katherine Jones 36 F
3 19:21 103 Angela Rowley 32 F
4 21:25 100 Leslie Hales 27 F
13. 1:11:54 ST. ROSE TEAM ( 17:59)
=======================================================
1 16:56 65 Astrid Stroms 46 F
2 17:32 68 Terry Woolery 47 M
3 18:01 66 Kimberly Wickens 42 F
4 19:25 67 Jamie Weller Lafavor 32 F