CF Climb
Milwaukee, WI
11/14/2019
COMBINED-TIME TEAM RESULTS
1. 17:20 Stair Club Milwaukee ( 5:47)
===================================================
1 4:57 210 Justin Stewart M 32 Springfield IL
2 6:11 205 Keith Harvey M 34 Caledonia WI
3 6:12 206 Sal Impellitteri M 38 Oak Creek WI
2. 20:57 Kenosha Drivers Club ( 6:59)
===================================================
1 6:18 152 Mark Punzenberger M 28 Kenosha WI
2 7:01 153 Brian Rummelhart M 50 Kenosha WI
3 7:38 151 Carl Carlson M 53
3. 25:32 Ozaukee Dream Team For Annie ( 8:31)
===================================================
1 8:09 189 Cael Large M 16 Port Washington WI
2 8:11 193 Noah Miller M 17 Fredonia WI
3 9:12 332 Austin Lemke M 13 West Bend WI
4. 26:18 Five Feet Apart ( 8:46)
===================================================
1 7:35 109 Adam Davis M 19 Racine WI
2 8:41 110 Alex Davis M 14 Racine WI
3 10:02 112 Walter Davis M 55 Racine WI
5. 26:40 Kendall's Krew ( 8:54)
===================================================
1 8:25 128 John Berg M 58 Waukesha WI
2 9:04 126 Tara Alauf F 35 New Berlin WI
3 9:11 328 Shayla Young F 16
6. 28:06 Prospects ( 9:22)
===================================================
1 7:41 199 Travis Ottelien M 28 Milwaukee WI
2 10:03 325 Jake Brunner M 26
3 10:22 201 Steven Thompson M 32 Milwaukee WI
7. 29:53 Loya ( 9:58)
===================================================
1 9:34 166 Elizabeth Loya F 47 Pewaukee WI
2 9:59 165 Aren Loya M 16 Pewaukee WI
3 10:20 167 Rizwan Loya M 48 Pewaukee WI
8. 31:03 Charlie's Angels ( 10:21)
===================================================
1 8:40 85 Hunter Lau M 24 Fort Myers FL
2 11:07 89 Lukas Mulkey M 22 Waukesha WI
3 11:16 79 Charles Burghaus M 56 Waukesha WI
9. 32:15 Tomorrow's Leaders ( 10:45)
===================================================
1 9:38 240 Jeffrey Spangenberg M 28 Milwaukee WI
2 9:42 235 Dustin Ashley M 27 Wauwatosa WI
3 12:55 241 Andrea Weisman F 38 Pewaukee WI
10. 34:04 Climbing For Kaleb ( 11:22)
===================================================
1 9:07 345 Mary Kate Bernier F 25 Racine WI
2 11:23 101 Gina Radichel F 33 Little Chute WI
3 13:34 102 Tony Radichel M 38 Little Chute WI
11. 34:35 Levi's Lucky Ladies ( 11:32)
===================================================
1 10:08 159 Allyse Nault F 57 Milwaukee WI
2 10:31 160 Andrew Nault M 31 Milwaukee WI
3 13:56 157 Nichole Hansen F 34 West Allis WI
12. 36:55 Bobby's Breathers ( 12:19)
===================================================
1 8:30 65 Christopher Cesar M 26 West Allis WI
2 10:24 75 Benjamin Reuteler M 27 Wauwatosa WI
3 18:01 64 Cassandra Bruski F 30 Menomonee Falls WI
13. 38:41 Team Brett ( 12:54)
===================================================
1 9:39 327 Eric Grethe M 29 Milwaukee WI
2 14:18 326 Matt Bramthe M 29 Milwaukee WI
3 14:44 215 Molly Merrill F 11 Wausau WI
14. 41:32 Courtney's Crusaders ( 13:51)
===================================================
1 12:00 105 Jake Wilson M 28 Shorewood WI
2 14:46 103 Alyssa Richlen F 12 Franklin WI
3 14:46 104 Michael Richlen M 44 Franklin WI
15. 42:27 Emily's Wolfpack ( 14:09)
===================================================
1 12:56 336 Aj Allie M 7 Waupaca WI
2 13:47 107 Ryan Conroy M 45 Weyauwega WI
3 15:44 335 Joab Aue M 5 Waupaca WI
16. 43:46 Team Lauren ( 14:36)
===================================================
1 8:31 226 Aidan Gelles M 17 Wauwatosa WI
2 15:27 229 Priya Kohloff F 17 New Berlin WI
3 19:48 230 Randal Kohloff M 42 New Berlin WI
17. 52:49 Team Matthew ( 17:37)
===================================================
1 17:28 232 James Childs M 9 Oconomowoc WI
2 17:35 231 Christiana Childs F 39 Oconomowoc WI
3 17:46 233 Jack Dewar M 11 Oconomowoc WI
18. 1:15:15 Mariah's Match ( 25:05)
===================================================
1 24:56 171 Jordan Reichel F 25 New Berlin WI
2 25:07 169 Brittany Heller F 26 Wauwatosa WI
3 25:12 168 Matthew Emmons M 25 Wauwatosa WI
Timing & Results by RACE DAY EVENTS
608-316-5755 timing@racedayeventsllc.com
"A Leader in Endurance Sport Timing"