An Email-Ready Link

As you requested, here is a ready-to-email link to this page. The URL is:
http://onlineraceresults.com/race/view_race.php?race_id=72072

Simply include this URL in an email to friends or family members, and they will be able to reach this page directly.

2020 Audubon Cross Country Invitational

Boys Middle School Results - Results

                     Audubon Cross Country Invitational
                 Audubon Golf and Country Club, Audubon, IA
                           September 24, 2020 - 2M
 
                           BOYS MIDDLE SCHOOL RACE
 
 Place Name                    Year Team                       Time    Pace     
 ===== ======================= ==== ========================== ======= ===== 
     1 Adam Meadows               8 Missouri Valley            13:28.7  6:45 
     2 Austin Rasmussen           7 Exira-Ehk School           13:58.8  7:00 
     3 Mason Herman               8 Missouri Valley            14:17.4  7:09 
     4 Hunter Vega                8 Boyer Valley               14:34.8  7:18 
     5 Riley Sealock              7 Underwood                  14:58.6  7:30 
     6 Connor Brummett            7 Underwood                  14:59.1  7:30 
     7 Keaton Voster              7 Missouri Valley            15:09.6  7:35 
     8 Gavin Thacker              8 Missouri Valley            15:15.4  7:38 
     9 Adam Obrecht               8 Audubon                    15:20.8  7:41 
    10 Shane Tiarks               7 Underwood                  15:29.8  7:45 
    11 Cory Wielgus               8 Missouri Valley            15:31.9  7:46 
    12 John Thompson              8 Riverside Community School 15:32.3  7:47 
    13 Alex Hansen                8 Exira-Ehk School           16:41.2  8:21 
    14 Carter Forbush             8 Underwood                  16:51.3  8:26 
    15 Jayden Shelton             7 Underwood                  17:22.6  8:42 
    16 Jackson Murphy             7 Missouri Valley            17:47.9  8:54 
    17 Mason Steckler             8 Audubon                    17:57.9  8:59 
    18 Levi Jessen                8 Exira-Ehk School           19:22.8  9:42 
    19 Riley Rowe                 8 Riverside Community School 20:34.3 10:18 
    20 Nate Arthur                7 Underwood                  23:00.3 11:31 
 
 Results provided by Precision Race Results