An Email-Ready Link

As you requested, here is a ready-to-email link to this page. The URL is:
http://onlineraceresults.com/race/view_plain_text.php?race_id=20278

Simply include this URL in an email to friends or family members, and they will be able to reach this page directly.

Denver Triathlon - Awards - Teams Results


                             DENVER TRIATHLON

                                TEAM AWARDS


========================================================================================================================================================
                    CO-ED OLYMPIC TEAM OVERALL - TOP  3
========================================================================================================================================================

Place No.   Team Name            Teammate1            Teammate2            Teammate3            Swim    T1      Bike    T2      Run     Penalty Time    
===== ===== ==================== ==================== ==================== ==================== ======= ======= ======= ======= ======= ======= ======= 
    1   341 GO FAST BCS          BETH STARGARDT STARG CLIFTON STARGARDT    SCOTT WALNUM           21:42    0:44 1:07:34    0:32   43:21         2:13:51 
    2   342 HOT TUNA             SUZANNE TONINI       DAVID TONINI         CHANTELL TAYLOR        20:59    0:35 1:12:37    0:26   43:34         2:18:09 
    3   340 JUST FOR FUN!        MARTI FREEMAN        ANDREW FREEMAN       DANNY KAMLET           27:51    0:47 1:19:43    0:51 1:03:34         2:52:44 

========================================================================================================================================================
                   FEMALE OLYMPIC TEAM OVERALL - TOP  3
========================================================================================================================================================

Place No.   Team Name            Teammate1            Teammate2            Teammate3            Swim    T1      Bike    T2      Run     Penalty Time    
===== ===== ==================== ==================== ==================== ==================== ======= ======= ======= ======= ======= ======= ======= 
    1   344 TRI 4 BEER           SHELLY MACK          TERESA ERRINGTON     GABRIELLE BEDELL       26:14    1:19 1:20:51    0:40   56:07         2:45:08 

========================================================================================================================================================
                    MALE OLYMPIC TEAM OVERALL - TOP  3
========================================================================================================================================================

Place No.   Team Name            Teammate1            Teammate2            Teammate3            Swim    T1      Bike    T2      Run     Penalty Time    
===== ===== ==================== ==================== ==================== ==================== ======= ======= ======= ======= ======= ======= ======= 
    1   345 TEAM MKA             CHRISTOPHER HRACH    CRAIG TARR           KARL GRANT             21:47    0:45 1:14:18    0:37   49:03         2:26:28 

========================================================================================================================================================
                    CO-ED SPRINT TEAM OVERALL - TOP  3
========================================================================================================================================================

Place No.   Team Name            Teammate1            Teammate2            Teammate3            Swim    T1      Bike    T2      Run     Penalty Time    
===== ===== ==================== ==================== ==================== ==================== ======= ======= ======= ======= ======= ======= ======= 
    1  1229 GUINNESS 4 STRENGTH  JOAN WEISS           DAN WEISS            JACK WILKINSON         14:32    1:14   47:47    0:42   26:31         1:30:44 
    2  1225 COZEN O'CONNOR PSP 1 MARK BARTHOLOMAEI    PATRICK SHANNON      SABRINA COOLEY         16:16    0:57   48:10    0:35   27:07         1:33:03 
    3  1228 THUNDERSTRUCK        DENISE SMITH         SCOTT SMITH          MARIA SMITH            16:46    0:53   48:35    0:37   26:45         1:33:35 

========================================================================================================================================================
                    FEMALE SPRINT TEAM OVERALL - TOP  3
========================================================================================================================================================

Place No.   Team Name            Teammate1            Teammate2            Teammate3            Swim    T1      Bike    T2      Run     Penalty Time    
===== ===== ==================== ==================== ==================== ==================== ======= ======= ======= ======= ======= ======= ======= 
    1  1231 MOMA MIA             JENNIFER ASHBROOK    REBECCA GEORGIADES   CHRISTAL LEARY         16:16    0:48   53:07    0:46   27:52         1:38:48 

========================================================================================================================================================
                     MALE SPRINT TEAM OVERALL - TOP  3
========================================================================================================================================================

Place No.   Team Name            Teammate1            Teammate2            Teammate3            Swim    T1      Bike    T2      Run     Penalty Time    
===== ===== ==================== ==================== ==================== ==================== ======= ======= ======= ======= ======= ======= ======= 
    1  1233 BEAST MODE           THOMAS STONE         SPENCER FRONK        AUSTIN LAYMAN           8:06    0:38   58:40    0:22   16:56         1:24:40 
    2  1226 NO NAME NECESSARY    MICHAEL GEORGIADES   PAUL LEARY           ERIC ASHBROOK          11:33    0:52   46:52    0:39   25:02         1:24:57 
    3  1232 SPECTRA              ANDY FISHER          JAMES HANEY          MIKE GRADO             17:06    0:45   49:39    0:48   25:28         1:33:44