Northside XC Classic
Girls 9-10 3K
Place No. Name S Class School Time Pace
===== ===== ======================== = =============== ============================== ===== =====
1 1037 Nadia Perez F 9-10 Body In Training 12:50 6:54
2 1079 Sierra Newell F 9-10 Columbus Running Club 13:01 7:00
3 1438 Waverly Woolever F 9-10 Unattached 13:08 7:04
4 1141 Amelia Voglewede F 9-10 Northside Saints 13:16 7:08
5 1471 Ava Sunbury F 9-10 Unattached-Usatf 13:16 7:08
6 1158 Kennedy Applegate F 9-10 Unabodyintraining 13:19 7:10
7 1092 Kyleigh Wolf F 9-10 Columbus Running Club 13:31 7:16
8 1031 Charlotte Moise F 9-10 Body In Training 13:42 7:22
9 1163 Brooke Bolinger F 9-10 Unabodyintraining 13:44 7:23
10 1043 Julia Score F 9-10 Body In Training 13:59 7:32
11 1283 Lani Samms F 9-10 Unacarmelproject 14:04 7:34
12 1108 Madelyn Poynter F 9-10 Fishers Fire 14:11 7:38
13 1289 Phoebe Wheeler F 9-10 Unacarmelproject 14:18 7:42
14 1396 Sophia Galvin F 9-10 Unattached 14:45 7:56
15 1026 Bella Lingenfelter F 9-10 Body In Training 14:50 7:59
16 1199 Lucy Lineback F 9-10 Unabodyintraining 14:56 8:02
17 1272 Olivia Mundt F 9-10 Unacarmelproject 14:58 8:03
18 1258 Ava Goldstein F 9-10 Unacarmelproject 15:05 8:07
19 1192 Jordan Kaufman F 9-10 Unabodyintraining 15:06 8:07
20 1427 Joelle Swanson F 9-10 Unattached 15:09 8:09
21 1485 Elliot Hoffman F 9-10 Westfield Green Wave 15:10 8:09
22 1259 Ashlyn Guerrant F 9-10 Unacarmelproject 15:20 8:15
23 1309 Emmeline Hahn F 9-10 Unagreenwave 15:30 8:20
24 1080 Caylyn Pruitt F 9-10 Columbus Running Club 15:33 8:22
25 1507 Eden Knight F 9-10 Unattached-Usatf 15:34 8:22
26 1488 Kelsey Moran F 9-10 Westfield Green Wave 15:35 8:23
27 1171 Amy Cooke F 9-10 Unabodyintraining 15:40 8:26
28 1329 Ellie Webster F 9-10 Unagreenwave 15:55 8:34
29 1403 Kailani Ipock F 9-10 Unattached 15:58 8:35
30 1295 Jenna Zolner F 9-10 Unacarmelproject 16:00 8:36
31 1319 Zoe Milewski F 9-10 Unagreenwave 16:11 8:42
32 1107 Ava Powers F 9-10 Fishers Fire 16:23 8:48
33 1357 Mallory Rich F 9-10 Unahoosiertc 16:32 8:54
34 1071 Chloe Binder F 9-10 Columbus Running Club 16:41 8:58
35 1220 Amy Schoonover F 9-10 Unabodyintraining 16:45 9:00
36 1310 Logan Hamather F 9-10 Unagreenwave 16:57 9:07
37 1154 Lana Wisler F 9-10 South Central Indiana Running 17:09 9:13
38 1223 Sarah Schramm F 9-10 Unabodyintraining 17:22 9:20
39 1100 Olivia Foster F 9-10 Fishers Fire 17:29 9:24
40 1228 Jillian Starr F 9-10 Unabodyintraining 17:34 9:27
41 1155 Kamryn Zimmer F 9-10 South Central Indiana Running 17:36 9:28
42 1229 Claire Stuber F 9-10 Unabodyintraining 17:48 9:35
43 1190 Adriana Isaac F 9-10 Unabodyintraining 18:19 9:51
44 1374 Hannah Brown F 9-10 Unattached 18:27 9:55
45 1217 Ella Rinker F 9-10 Unabodyintraining 18:45 10:05
46 1226 Chloe Snyder F 9-10 Unabodyintraining 18:52 10:09
47 1381 Erin Chaplain F 9-10 Unattached 21:10 11:23
48 1038 Alaina Pigg F 9-10 Body In Training 21:34 11:36