ROCK N RIVER XC INVITE
Results By Eclectic Edge Racing
JUNIOR VARSITY BOYS
Place TmPl No. Name Gr School Time Pace
===== ==== ==== ========================= == ==================== ======= =====
1 1 671 Brody Gerig 9 Philomath 18:53.6 6:05
2 2 571 Chandler Pruett 10 North Bend 19:26.3 6:16
3 3 678 McKenzy Johnson 10 Philomath 19:34.5 6:19
4 4 570 Nathan Oberg 9 North Bend 19:42.5 6:21
5 5 645 Jack Hyde 11 Paisley 19:49.6 6:23
6 6 680 Xayd Magana 12 Philomath 19:55.6 6:25
7 7 683 Konoha Tomono-Duval 10 Philomath 19:57.5 6:26
8 8 823 Jason Rico 10 Willamette 19:58.3 6:26
9 9 828 Adam Stricker 12 Willamette 20:01.1 6:27
10 10 820 Colin Longstreet 10 Willamette 20:11.8 6:31
11 11 667 Colton Beckstead 9 Philomath 20:17.0 6:32
12 12 682 Seth Staten 10 Philomath 20:24.3 6:35
13 13 559 Augustus Bell 11 North Bend 20:30.5 6:37
14 14 573 Chephren Sinko 11 North Bend 20:33.8 6:38
15 15 567 Patrick Monsebroten 10 North Bend 21:04.0 6:47
16 16 563 Grady Hampel 11 North Bend 21:13.4 6:50
17 17 666 Daniel Arthurs 10 Philomath 21:26.4 6:55
18 18 822 Isaiah Martins 9 Willamette 21:31.6 6:56
19 19 773 Connor Ford 9 Sweet Home 21:32.6 6:57
20 715 Robert Buttram 10 Rogue River 21:39.9 6:59
21 20 813 Nate Bassinger 10 Willamette 21:41.5 6:59
22 717 Jonah Maris 10 Rogue River 21:43.7 7:00
23 672 James Golston 12 Philomath 21:49.4 7:02
24 760 Zach Lor 9 Sutherlin 21:52.9 7:03
25 21 775 Jake Hindmarsh 11 Sweet Home 21:55.9 7:04
26 22 558 Romig Beley 9 North Bend 21:56.8 7:04
27 23 784 Brad Wolthius 10 Sweet Home 21:59.7 7:05
28 718 Evan Mengershausen 9 Rogue River 22:01.5 7:06
29 566 Ethan Manuel 9 North Bend 22:15.6 7:10
30 738 Jeremy Smith 12 Springfield 22:18.0 7:11
31 716 Grant Ferhenbacher 9 Rogue River 22:21.4 7:12
32 24 819 Tycho Legrue 9 Willamette 22:23.6 7:13
33 668 Nick Burchett 11 Philomath 22:30.7 7:15
34 25 780 Tristan Saultz 9 Sweet Home 22:33.2 7:16
35 564 Patrick Harbolt 9 North Bend 22:58.4 7:24
36 26 769 Gabe Aiello 9 Sweet Home 23:05.2 7:26
37 27 648 Santiago Rodriguez 11 Paisley 23:15.0 7:29
38 681 Evan McDaniel 9 Philomath 23:20.5 7:31
39 28 647 Emir Pratov 10 Paisley 23:24.4 7:33
40 669 Kobey Carter 10 Philomath 23:24.9 7:33
41 736 Julian Portillo 10 Springfield 23:28.7 7:34
42 29 827 Tyler Schoonmaker 10 Willamette 23:44.2 7:39
43 30 643 Adam Brcek 11 Paisley 23:58.6 7:44
44 734 Nicholas Karr 10 Springfield 24:06.1 7:46
45 31 650 Eduardo Szeckir 11 Paisley 25:08.4 8:06
46 541 Ryan Ellis 11 Mohawk 25:23.1 8:11
47 32 649 Bacon Shen 12 Paisley 25:54.6 8:21
48 762 Jeremy Young 9 Sutherlin 27:47.2 8:57
49 830 Juni Yoon 10 Willamette 29:06.8 9:23
50 510 Emanuel Quesada 9 Gold Beach 30:20.5 9:46
51 33 770 Christian Baham 11 Sweet Home 30:32.3 9:50
52 684 Nathon Tryon 9 Philomath 31:24.4 10:07
53 739 Nick Tolbert 10 Springfield 34:09.1 11:00