ROCK N RIVER XC INVITE
Results By Eclectic Edge Racing
MIDDLE SCHOOL BOYS
Place TmPl No. Name Gr School Time Pace
===== ==== ==== ========================= == ==================== ======= =====
1 1 445 Drew Roberts 8 Cheldelin 10:08.0 5:27
2 393 Hayden Glenn 8 Central Linn 10:44.2 5:46
3 2 434 Chance Lamer 8 Cheldelin 10:46.5 5:47
4 3 420 Blake Byer 7 Cheldelin 11:18.8 6:05
5 4 435 Daschle Lamer 6 Cheldelin 11:21.0 6:06
6 5 421 Cade Byer 7 Cheldelin 11:25.3 6:08
7 6 432 Reid Kerr 8 Cheldelin 11:29.8 6:11
8 7 714 Isaac Stowell 7 Pleasant Hill 11:36.4 6:14
9 858 Easton McDonald 6 Mohawk 11:57.5 6:25
10 8 703 Damien Davis 6 Pleasant Hill 12:14.2 6:34
11 861 Finley Taylor 6 Mohawk 12:14.6 6:35
12 9 619 Logan Bierly 8 Oaklea 12:15.5 6:35
13 860 Randy Turner 6 Mohawk 12:17.1 6:36
14 795 Mitch Dumford 6 Triangle Lake 12:18.0 6:36
15 10 431 Charlie Kerr 6 Cheldelin 12:18.9 6:37
16 397 Ryan Rowland 6 Central Linn 12:23.6 6:39
17 499 Brandon Williams 8 East Linn Christian 12:28.0 6:42
18 11 701 Joshua Brown 7 Pleasant Hill 12:29.3 6:42
19 438 Andreu Martin 8 Cheldelin 12:39.0 6:48
20 498 Justus Hard 6 East Linn Christian 12:41.0 6:49
21 12 624 Santiago Hernandez 5 Oaklea 12:48.2 6:53
22 856 Aaron McKee Cheldelin 12:56.1 6:57
23 13 476 Josiah Lee 8 Creswell 13:03.4 7:01
24 426 Boone Davis 8 Cheldelin 13:11.8 7:05
25 14 478 Jackson Velarde 8 Creswell 13:15.5 7:07
26 639 Mason Ketch 8 Oakridge 13:18.5 7:09
27 771 Nathaniel Coleman 7 Sweet Home 13:19.0 7:09
28 774 Brian Frick 7 Sweet Home 13:25.5 7:13
29 859 Aiden O'Dea 6 Mohawk 13:31.2 7:16
30 496 Hunter Bardell 7 East Linn Christian 13:33.1 7:17
31 15 525 Douglas Branton 6 Lincoln - Oakland 13:42.7 7:22
32 16 473 Kellen Cranmer 6 Creswell 13:43.8 7:22
33 794 Viggo Beck 5 Triangle Lake 13:49.1 7:25
34 17 708 Octavian Mooers 7 Pleasant Hill 13:53.6 7:28
35 18 628 Anthony Santiago 6 Oaklea 13:55.1 7:28
36 799 Dakota McConnell 6 Triangle Lake 13:56.8 7:29
37 19 528 Marcus Carlson 7 Lincoln - Oakland 14:05.8 7:34
38 768 Wyatt Aeillo 7 Sweet Home 14:07.9 7:35
39 20 712 Seth Rabacal 8 Pleasant Hill 14:20.2 7:42
40 424 Aidan Cuccaro 8 Cheldelin 14:23.7 7:44
41 21 702 Silas Crump 7 Pleasant Hill 14:34.5 7:50
42 452 Harry Yu 7 Cheldelin 14:34.9 7:50
43 862 David Yu Cheldelin 14:35.5 7:50
44 776 Jorel Leyba 7 Sweet Home 14:36.4 7:51
45 22 477 Owen McOmber 7 Creswell 14:41.4 7:53
46 436 Marc Leroux 7 Cheldelin 14:41.7 7:53
47 23 474 Gerhard Jakits 6 Creswell 14:42.5 7:54
48 451 Tyler Wolters 6 Cheldelin 14:43.1 7:54
49 425 Seb Daniels 7 Cheldelin 14:57.3 8:02
50 24 524 Nick Blanchfill 7 Lincoln - Oakland 15:06.4 8:07
51 25 621 Noah Cook 5 Oaklea 15:09.8 8:09
52 26 529 Robert Davis 6 Lincoln - Oakland 15:13.9 8:11
53 27 523 Damian Amerman-Smith 7 Lincoln - Oakland 15:54.3 8:32
54 28 533 Jacob Ocumpaugh 6 Lincoln - Oakland 15:59.6 8:35
55 29 704 Brazen Ellis 6 Pleasant Hill 16:00.3 8:36
56 497 Samuel Carey 6 East Linn Christian 16:02.8 8:37
57 442 Ethan Nelson 7 Cheldelin 16:03.9 8:38
58 796 Carter Eastburn 7 Triangle Lake 16:06.0 8:39
59 437 Zack Leskovec 8 Cheldelin 16:07.2 8:39
60 30 526 Everett Brown 6 Lincoln - Oakland 16:09.8 8:41
61 429 Gavin Hilgert 6 Cheldelin 16:45.0 9:00
62 446 Angelo Shearer 8 Cheldelin 16:58.8 9:07
63 31 622 Hayden Hemmele 6 Oaklea 17:09.9 9:13
64 32 627 Stone Robart 8 Oaklea 17:21.2 9:19
65 531 Matthew Harting 6 Lincoln - Oakland 18:09.0 9:45
66 534 Dustin Wells 5 Lincoln - Oakland 18:11.1 9:46
67 449 Jerrod Vester 6 Cheldelin 18:30.3 9:56
68 33 475 Elijah Lee 6 Creswell 18:32.2 9:57
69 527 Will Brown 8 Lincoln - Oakland 18:52.5 10:08
70 34 623 Wyatt Hermens 6 Oaklea 18:56.7 10:10
71 535 Matthew Yates 8 Lincoln - Oakland 19:10.4 10:18
72 35 472 Gonzalo Cardenas 7 Creswell 21:53.6 11:45
73 419 Seth Bowman 8 Cheldelin 22:23.4 12:01