An Email-Ready Link

As you requested, here is a ready-to-email link to this page. The URL is:
http://onlineraceresults.com/race/view_plain_text.php?race_id=29787

Simply include this URL in an email to friends or family members, and they will be able to reach this page directly.

USATF-Indiana XC Championships - 2012 - Sub-Bantam Results


                    USATF JUNIOR OLYMPICS - STATE MEET
                             NOVEMBER 10, 2012
                     *********** TEAM SCORE **********
                            Sub Bantam - Girls

  1. BODY IN TRAINING TC              
            1    2    3    4    5   (6)  (7) =    15
         MALINA MILLER, EMILIA RODRIGUEZ, NADIA PEREZ, ZOE BRUNS, MADELINE
         HANCOCK, THALIA SIEFERT, EMMA RANDALL


Place TmPl No.   Name                     Class           School                         Time    Pace  
===== ==== ===== ======================== =============== ============================== ======= ===== 
    1        931 Reilly Boyer                             Calumet Region Striders         8:31.8  9:10 
    2       1080 Brianna Newell                           Indiana All Star Running Club   9:04.7  9:45 
    3       1166 Erica Hunckler                           Northside Saints                9:25.7 10:07 
    4    1   915 Malina Miller                            Body In Training Tc             9:29.8 10:12 
    5    2   925 Emilia Rodriguez                         Body In Training Tc             9:54.7 10:39 
    6        957 Piper Barker                             Evansville Speedsters Tc       10:03.0 10:47 
    7        989 Abby Geis                                Fishers Fire                   10:09.9 10:55 
    8       1113 Vivian Wilson                            Indiana All Star Running Club  10:11.6 10:57 
    9    3   920 Nadia Perez                              Body In Training Tc            10:12.3 10:57 
   10    4   904 Zoe Bruns                                Body In Training Tc            10:20.3 11:06 
   11       1003 Paige McKain                             Fishers Fire                   10:23.7 11:10 
   12    5   909 Madeline Hancock                         Body In Training Tc            10:28.8 11:15 
   13       1197 Makenzie Kolvoord                        Team Bird-2                    10:48.9 11:37 
   14        975 Mary Becker                              Fishers Fire                   10:53.1 11:41 
   15        930 Payton Boyer                             Calumet Region Striders        11:20.8 12:11 
   16       1162 Bridget Gallagher                        Northside Saints               11:34.2 12:25 
   17    6   926 Thalia Siefert                           Body In Training Tc            12:19.3 13:14 
   18    7   922 Emma Randall                             Body In Training Tc            12:36.0 13:32 



                    USATF JUNIOR OLYMPICS - STATE MEET
                             NOVEMBER 10, 2012
                     *********** TEAM SCORE **********
                             Sub Bantam - Boys

  1. FISHERS FIRE                     
            1    2    4    5    7   (9) (10) =    19
         GRANT BETNER, NATHAN LUMAYE, BENJAMIN BUTLER, COOPER KANE, QUINN HUNDT,
         GARRETT DOUGHERTY, GRIFFIN YORKMAN
  2. BODY IN TRAINING TC              
            3    6    8   11   12  (13)      =    40
         LUKE MUMAW, JACOB BRAGG, ALEC MOOR, CARSON PRATHER, OWEN MCGRIFF,
         COOPER MCGRIFF



Place TmPl No.   Name                     School                         Time    Pace  
===== ==== ===== ======================== ============================== ======= ===== 
    1    1   976 Grant Betner             Fishers Fire                    8:52.6  7:10 
    2    2  1002 Nathan Lumaye            Fishers Fire                    8:55.2  7:12 
    3       1177 Mark Rinehart            Northside Saints                9:04.4  7:20 
    4    3   919 Luke Mumaw               Body In Training Tc             9:20.8  7:33 
    5    4   984 Benjamin Butler          Fishers Fire                    9:31.3  7:41 
    6    5   996 Cooper Kane              Fishers Fire                    9:31.9  7:42 
    7       1256 Jacob McCool             Unattached                      9:33.6  7:43 
    8    6   903 Jacob Bragg              Body In Training Tc             9:45.3  7:52 
    9    7   993 Quinn Hundt              Fishers Fire                    9:52.8  7:59 
   10       1264 Ryan Schummer            Unattached                      9:54.1  8:00 
   11    8   916 Alec Moor                Body In Training Tc             9:58.4  8:03 
   12       1187 Joseph Youngman          Northside Saints                9:58.9  8:03 
   13       1164 Stephen Harper           Northside Saints               10:01.3  8:05 
   14       1013 Kyle Rader               Fishers Fire - B               10:09.5  8:12 
   15       1142 Gabriel Herrera          Indiana Tc                     10:29.2  8:28 
   16    9   987 Garrett Dougherty        Fishers Fire                   10:31.6  8:30 
   17       1175 Anthony Rinehart         Northside Saints               10:40.8  8:37 
   18   10  1022 Griffin Yorkman          Fishers Fire                   10:49.7  8:44 
   19   11   921 Carson Prather           Body In Training Tc            11:15.1  9:05 
   20       1020 Adam Wowk                Fishers Fire                   11:31.5  9:18 
   21   12   911 Owen McGriff             Body In Training Tc            13:08.8 10:37 
   22   13   910 Cooper McGriff           Body In Training Tc            13:32.5 10:56